м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Ось чому потрібно пити какао!

Какао апетитний та поживний напій. Він є запобіжником від впливу вірусів, інфекцій та джерелом енергії. Какао – це гарний настрій та життєвий тонус. Це напій, який має в собі речовини, що поліпшують пам’ять, допомагають стимулювати роботу головного мозку, стабілізують рівень холестерину в крові.

Какао є флагманом за свої корисні властивості серед напоїв.  В його склад входить цинк, кількість якого немає аналогів!

Какао-боби мають білки (12-15%), жири, вуглеводи (6-10%), вітаміни групи В, клітковину і антиоксиданти.

Наукові дослідження вчених довели, що какао у своєму складі має сполучення кокохіл, яке допомагає репродукції та росту клітин шкіри, заживляє рани та не допускає утворенню зморшок.

Також у складі какао присутня речовина епікатехін, яка захищає організм від багатьох хвороб, таких як рак, діабет, інфаркт та інсульт.

Вчені довели, що напій з какао бобів має набагато більше калорій, ніж чай і кава, він не призводить до зростанню ваги. Невелика чашка цього напою  досить швидко насичує організм, що запобігає переїданню. Якщо ваша мрія схуднути – какао напій саме для вас!

Какао рекомендується вживати до обіду. Природній пігмент меланін, який входить до складу напою, здатний поглинати теплові промені, а це є захистом для шкіри від ультрафіолетових променів та сонячних опіків.

Пийте какао із задоволенням та користю!