м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Офісний стілець в обмін на здоров’я

Офісні стільці сумно відомі тим, що негативно впливають на поставу, особливо, якщо ви сидите в них неправильно, а це у свою чергу призводить до погіршення стану здоров’я. Рішення? Можна замінити ваш офісний стілець на м’яч. Активне балансування на м’ячі допоможе автоматично сформувати правильну поставу та зможе полегшити біль у спині, яку ви, можливо,відчували раніше сидячі в кріслі. Ось переваги сидіння на м’ячі.

1.Спалює зайві калорії

Ви можете сидіти протягом восьми годин на день, а може й більше при цьому ви не втрачаєте калорії, а навпаки накопичуєте. Пересядьте на деякий час на м’яч і ви почнете втрачати зайві калорії. Це просто. Чим більше ми рухаємось, тим більше калорій ми спалюємо. Чим більше ми проводимо часу на м’ячі тим більше рухаємося шукаючи рівновагу. Бонус: додаткові спалених калорій.

2.Полегшує біль у спині

Ви повинні зосередитись на підтримці правильної постави, сидячі на м’ячі, ви не зможете згорбитись так, як в офісному кріслі. Регулярні фізичні вправи та розтяжки на м’ячі поможуть зменшити біль у спині, яку ви відчуваєте, коли проводити більшість свого часу в офісному кріслі.

3.Допомагає тримати м’язи в тонусі

Вправи, які виконуються за допомогою м’яча допоможуть підтримувати ваші м’язи в тонусі, а також змусять  їх попрацювати. Наприклад, постояти в планці на ліктях, при цьому лікті мають знаходитись на м’ячі. Багато різноманітних вправ вам запропонують на тренуваннях  Fitball.

Пам’ятайте, що ваше довголіття на пряму залежить від стану здоров’я.