м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Обгортування

Безкоштовна консультація!
Ціна

Обгортування – одна з найбільш приємних та ефективних антицелюлітних процедур. Її проводять не лише для косметологічних, а й для лікувальних цілей, оскільки виведення токсинів, шлаків, покращення циркуляції крові та лімфи має позитивний вплив не лише на зовнішній вигляд, а й загальний стан здоров’я людини.
Принцип обгортування наступний: на проблемні ділянки тіла наноситься спеціальна суміш, в складі якої можуть бути різноманітні компоненти (глина, шоколад, водорості, грязі, мед тощо), які потім обгортаються у кілька шарів плівкою, бинтами або простирадлами (залежно від техніки). Розрізняють декілька видів обгортування, серед яких гаряче, холодне та контрасне.

Цілі
-боротьба з «апельсиновою шкіркою» у проблемних ділянках тіла, запобігання її появи;
-усунення в’ялості шкіри;
-покращення контурів фігури;
-відновлення клітин;
-сприяння кращому обміну речовин;
-зменшення жирових відкладень та зайвої ваги.
Кому підходить
Від обгортань слід відмовитись молодим мамам в період годування груддю та вагітним жінкам, людям з серцево-судинною недостатністю, онкологічними захворюваннями та проблемами зі шкірою. Також слід бути уважним до компонентів суміші для обгортування й перед процедурою переконатись у відсутності алергії. Протипоказаннями також може бути сечокам’яна хвороба, запалення лімфовузлів та порушення роботи ендокринної системи.
Основні переваги процедури
ефективний та швидкий результат;
релакс під час та після проведення процедури;
виводяться токсини, шкіра насичується вітамінами та корисними мікроелементами;
зникають набряки;
тіло стає підтягнутим та здобуває чіткіший силует;
зміцнюється імунітет, з’являється відчуття сповненості енергією.