м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Обгортання водоростями – корисно,дієво,приємно

 

Позбутися від розтяжок, підтягнути шкіру,  втратити кілька кілограмів, привести свою фігуру в порядок, це все надає спа-процедура – обгортання водоростями.

Для проведення водоростевих обгортань використовують бурі морські водорості ламінарію, фукус і їх субстанції.

Водорості вбирають в себе всю енергію моря, всі корисні і біологічно активні речовини. Важливо! Цілющими властивостями володіють тільки свіжі або сушені водорості.

Водорості допомагають всьому організму: покращують обмін речовин, знижують артеріальний тиск, тіло стає легким, а  шкіра оксамитовою.  

Водорості, це велика скринька корисних  вітамінів і мінералів: залізо, цинк, кальцій, вітаміни А, В6, В12, вітамін С і вітамін Е. Ці мінерали допомагають розігнати жирові відкладення, тим самим роблячи шкіру м’якою, свіжою та здоровою. Бета-каротин морських водоростей підвищує тонус шкіри. За рахунок вмісту у водоростях йоду з організму виводяться токсини і спалюється жир.

Обгортання морськими водоростями може допомогти вирішенню проблем – з болем у кістках, артрит, болі в суглобах або затримка води. Вони виводять з організму багато рідини, тому під час цієї процедури і після неї фахівці рекомендують вживати більше води. Крім усього водорослеве обгортання — прекрасна можливість відпочити. 

Цікаво, як це все відбувається? Водорослеве обгортання починається з пілінгу. Використовується морська сіль. Морська сіль унікальна, вона містить багато корисних мікроелементів, що забезпечує шкіру всім необхідним. Містить: залізо, літій, мідь, хром і інші  мікроелементи.

Після того, як шкіра була очищена, приступають безпосередньо до нанесення маски з водоростей або проводять безпосереднє обгортання водоростями.

Огорнуте водоростями тіло загортають спеціальною плівкою і накривають. Активне потовиділення сприяє виведенню шкідливих домішок з організму.

Процедура триває близько 30 хвилин. Після водоростевого обгортання прийняти теплий душ.

Наступний крок –  масажними рухами наноситься спеціальний гель.

Після процедури ви відчуєте бадьорость, і наскільки шкіра стала ніжною і бархатистою, так що гарний настрій на весь день вам забезпечено.

Але з кожного правила є винятки. Не слід вживати ламінарію особам, страждаючим на туберкульоз легенів, нефрити і нефрози, фурункульозом, вугрової висипами, кропив’янкою, а також вагітним жінкам.