м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Найпопулярніші напрямки йоги:

Найпопулярніші напрямки йоги:

1.Кундаліні – дихання є невід’ємною частиною цієї практики йоги. Йога-пози і дихання об’єднуються з метою активізації руху енергії в тілі. Часто на заняттях кундаліні йоги також практикують монотонне наспівування мантр.

2.Хатха – це суміш різних стилів, важливими складовими якої є зміцнення та розтяжка тіла, а також правильне дихання і медитація. Вона об’єднує асани, пранаями, медитацію і кундаліні в повноцінну систему, яка пропонує всі необхідні засоби для просвітлення або самореалізації. Саме хатха вважається оптимальною в якості початку будь-яких йога-занять.

3.Віньяса йога – ще один стиль йоги, спрямований більше на фізичну складову. Активна форма йоги, орієнтована на координацію дихання і руху. Характерно плавне «перетікання» з однієї пози в іншу. Хоча точна послідовність асан може відрізнятися від уроку до уроку, привітання сонця зазвичай є обов’язковою складовою практики.

4.Аштанга вид йоги, в якому заняття вимагають значних фізичних зусиль. Стандартні пози аштанга йоги змінюють одна одну в швидкому темпі, причому певний набір поз завжди виконується в певній послідовності.

 5.Айенгар - вибудовування «правильного» тіла є основною метою в практиці Айенгар.  Вітається використання різноманітних додаткових пристосувань (наприклад, пледів і блоків), щоб полегшити досягнення правильного положення тіла і комфорту в кожній асан.
6.Бікрам - цей стиль йоги часто називають гарячою йогою, оскільки заняття проводяться в екстремальних температурних умовах, характерних більше для сауни, ніж для спортивного класу (до 100 градусів). Це також один з видів йоги, максимально наближених саме до поняття тренування, так як включає в себе всі компоненти фітнесу: розвиток м'язової сили і гнучкості, витривалості серцево-судинної системи і втрату ваги. Практика покликана розслабляти напружені м'язи і сприяти очищенню організму через стимуляцію потовиділення.