м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Морське повітря – плюси без мінусів.

Кожен з нас знає вислови: «необхідно, як повітря». Ми дихаємо, навіть не замислюючись.

Розпочався сезон, коли ми на повітрі знаходимося на багато більше ніж в холодний період.

Про користь прогулянок на чистому, свіжому повітрі, ми мабуть знаємо усі. Хочемо докладніше розповісти про морське повітря.

Дуже мало людей, які на теплий сезон не хотіли, або не поїхали до моря. Що саме так вабить на морі? Вода – однозначно! Сонце – безумовно!

Але. У воді ми знаходимося, як і на сонці певний період часу. А от морським повітрям дихаємо постійно (саме стільки скільки знаходимося біля моря).

Морське повітря – це бальзам. Стародавні греки перші обгрунтували  цілющість морського повітря. Саме вони стали засновниками таласотерапії (лікування морським повітрям).

Серед найбільш корисних для організму солей, такі леткі сполуки, як броміди, йодиди і хлориди натрію, калію, магнію і кальцію. А обумовлена така кількість корисних сполук тим, що під дією сонця, море випаровує у повітря всю цінну благодать.

Ми відчуваєм на собі, як біля моря дихається легко і приємно. Морське повітря має у своєму складі:  вільний азот, водень, діоксид вуглецю.  Високий рівень іонізації створюється і за рахунок присутності в атмосфері значної кількості інертних газів: ксенону, неону, гелію і криптону.

Найцінніша властивість морського повітря, яка обумовлює його сприятливий вплив на організм, підвищений вміст кисню і озону.

Не обминемо ще один плюс морського повітря – насиченність йодом. Це той елемент, який необхідний для відмінної роботи нашої щитовидної залози.

Природа – матінка дає нам всі умови використати її дари. А нам потрібно пам’ятати, що до неї необхідно ставитись з шаною.