м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Міостимуляція

Безкоштовна консультація!
Ціна

Міостимуляція – лікувальна та косметологічна процедура, що являє собою застосування імпульсних токів з метою відновлення роботи м’язів, внутрішніх органів, нервів й регенерації тканин. Сучасний метод міостимуляції користується великою популярністю завдяки своїй ефективності, використовується переважно для корекції фігури. Апарат для проведення міостимуляції – це набір електродів, підключених до спеціальних приладів, що кріпляться до різних частин тіла. Імпульси, викликані дією електричних токів, допомагають скороченню м’язів та позитивно впливають на їхній стан.

Цілі
Загалом міостимуляція сприяє покращенню кровообігу, відновленню пошкоджених м’язів та тканин й їх зміцненню, зменшенню жирових відкладень. В залежності від того, в якій зоні проводиться ця процедура, вона має свій ефект. Стимуляція стегон допомагає позбутись целюліту та зайвих сантиметрів у об’ємі, симуляція спини – допомагає при лікуванні сколіозу, остеохондрозі та запобігає появі цих захворювань, також стимулює роботу внутрішніх органів тощо.
Кому підходить
Ця процедура рекомендується людям з зайвою вагою, целюлітом та розтяжками, венознолімфатичною недостатністю, при наявності проблем з кровообігом, лімфообігом, м’язовій атрофії. Відмовитись від неї доведеться тим, хто має кардіостимулятор, індивідуальну непереносимість імпульсного току, гострі хронічні захворювання, пухлини, шкірні захворювання. Проведення цієї процедури протипоказане також у період вагітності.
Основні переваги процедури
глибоке пропрацювання м’язів;
укріплення м’язової тканини;
ефективність;
безболісність;
позитивний ефект на м’язи, внутрішні органи та стан шкіри.