м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Міфи про дієти

 

Для досягнення мрії – ідеальна фігура ми вдаємося до всіляких дієт. На превеликий жаль, багато з популярних дієт не приносять бажаного результату, а й завдають значної шкоди нашому здоров’ю. Ми розповімо Вам про деякі міфи про дієти, в які вірять багато хто з нас.

Міф №1 У дієті може бути «вихідний»

Немає нічого кримінального, якщо Ви дозволили собі з’їсти щось, що не входить в меню дієти (за умови, якщо це не відбувається кожен день). Якщо Вам нестерпно захотілося чогось, значить раціон обраної дієти занадто суворий для організму. Тому в таких випадках необхідно давати своєму організму “вихідний”.

Міф №2 Контроль в споживанні калорій – це успіх

Котроль калорій необхідний в дієтах, але на жаль не завжди дає позитивні результати. Тому що при підрахунку калорій Ви часто не враховуєте кількість витамінов, мінералів та інших елементів в продуктах харчування.

Міф №3 Жир в їжі – ворог

Дієта, в якій обмежено кількість споживання жирів не завжди призводить до втрати ваги. Під час табу на жири організм знаходиться в панічному стані, тому сповільнюється процес спалювання жирів. Тому жири в Вашому раціоні повинні бути обов’язково, але в адекватній дозі.