м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Масаж обличчя

Безкоштовна консультація!
Ціна

Масаж обличчя – процедура, що проводиться для покращення загального стану шкіри, запобіганню появи зморшок та фіксації вже наявних, корекції проблемних ділянок та приведення в тонус м’язів обличчя.

Тривалість
Уточніть у адміністратора
Цілі
Для того, щоб зняти напруження з м’язів обличчя, «омолодити» шкіру й зробити її більш еластичною та пружною найчастіше вдаються до таких видів процедур, як:
1. Класичний масаж обличчя. Спрямований на покращення кровообігу, відновлення тонусу м’язів обличчя й позбавлення помітних ефектів втоми (темних кіл під очима, в’ялості). Після такого масажу шкіра здобуває здоровий вигляд, стає рум’яною та свіжою, покращується загальний стан здоров’я.
2. Пластичний масаж обличчя. Ця процедура дозволяє не лише позбавити лицьові м’язи від напруження та втоми, а й зробити риси обличчя більш чіткими й виразними. Завдяки ритмічним та інтенсивним рухам під час масажу розгладжуються зморшки й ефективно усувається набряклість.
3. Щипковий масаж обличчя. Одна з найбільш ефективних процедур цього типу. Впродовж коротких сеансів, що супроводжуються активним контактом з проблемними ділянками, пропрацьовується не лише м’язова тканина, а й глибинні шари шкіри. Завдяки цьому покращується обмін речовин, стабілізуються процеси потовиділення, усувається в’ялість та набряклість.
Кому підходить
Масаж обличчя допустимо проводити людям без шкірних захворювань, гострих запалень шкіри чи опіків, наявності гнійників, тріщин та підвищеної рослинності.
Основні переваги
помітний ефект вже після перших сенсів;
покращується стан обличчя та настрій;
виводяться токсини й шкіра обличчя починає «дихати»;
на зміну стресовому напруженню приходить відчуття свіжості;
шкіра обличчя стає набагато більш гладкою та пружною.

Ця процедура потрібна тим людям, у кого шкіра обличчя виглядає такою, що в’яне або зневодненою, м’язи обличчя втратили тонус, фіксується наявність зморшок та рубців. Не можна виконувати процедуру, якщо на обличчі присутні запалення, опіки, розширені судини,тріщинки, гнійничкові запалення, підвищена рослинність волосся. Усім іншим масаж піде тільки на користь.

Види масажу обличчя

Масаж обличчя буває багатьох видів, наприклад:

  1. Класичний.
  2. Пластичний.
  3. Щипковий.

Якщо для першого характерні обережні, делікатні рухи, то для другого і третього – допускаються більш енергійні дії. У будь-якому випадку, масаж виконується за класичними лініями, дозволяє мінімально розтягувати шкіру. Стан шкіри дозволяє визначити вид масажу.

Класичний масаж обличчя 

Він прискорює кровообіг, розслаблює м’язову тканину, відновлює тонус лицьового м’язового каркаса, дозволяє позбутися від темних кіл під очима. Цей вид масажу необхідний для природного рум’янцю, очищення шкіри, насичення клітин киснем. Дивно, але він навіть допомагає боротись із захворюваннями простудного характеру!

Фахівці вважають, що класичний масаж обличчя підходить як профілактичний засіб людям віку 23-30 років. Для людей 30-35 років-всі етапи массажу слід проходити у Львові 2 рази в рік (кожен курс повинен становити 10 сеансів). Після подолання 35 – річного рубежу, рекомендується збільшити курс до 15-20 сеансів, а кількість курсів – до 2-3 на рік. Не турбуйтеся про ціну: вона досить низька, якщо взяти до уваги позитивні ефекти від масажу.  

Пластичний масаж

Він потрібен, коли до корекції лицьової зони потрібно підійти більш грунтовно. Руки рухаються по лініях більш швидко, техніка стає жорсткою, ритмічної. Як наслідок, раніше обвисла тонка шкіра набуває пружність, тонус, а обличчя – чіткіші і виразні риси. Зменшується набряклість, розгладжуються зморшки, підтягуються м’язи.

Щипковий масаж 

Його ще називають методом Жаке. Третій вид – найбільш енергійний з усіх, тому й результати сеансів (які тривають близько 10 хвилин) помітні неозброєним оком. Звичайно, сеанс не можна назвати релаксуючим.

Але це нормально, оскільки відбувається серйозна активація обмінних процесів, через вплив на лицьову м’язову тканину та глибинні шари шкіри. Важливо пам’ятати, що цей вид контакту зі шкірою обличчя допустимо виключно для зон із серйозними порушеннями. До числа таких зон належать ділянки з підвищеним виділенням сала з пор шкіри, порушенням кровотоку, рубцями і вуграми.

Які засоби підбираються для масажу ?

При класичному варіанті прекрасні гелі з рослинними екстрактами, що регулюють саловиділення, або легкі емульсії. Якщо шкіра суха – потрібні масла та креми зі складовими, які здатні подарувати шкірі зволоження та живлення. Для зрілої шкіри хороші засоби, які протидіють віковим змінам.