м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Лазня для душі і тіла

«Кожен рік 31 грудня ми з друзями ідемо у лазню» – славнозвісна фраза з відомого і улюбленого фільму. Але чи потрібно чекати грудня?  Чи потрібно ходити в лазню і навіщо? Питання цікаве. Про це і поговоримо.

Який вплив має лазня на наш організм, особливо жіночий? У цій процедурі дуже багато переваг. По-перше: вченими доведено, що вода і тепло у лазні заспокоює нервову систему. Як це важливо у наш швидкісний і стресовий вік. А тут лежи на лавці, відпочивай, насолоджуйся теплом.

По-друге: серцева і судинна системи. Вони укріплюються за рахунок високої температури і вологості. До того ж у лазні вживаються ефірні масла. Вони діють не тільки як аромотерапія, але і як профілактика застудних захворювань, зміцнення дихальних шляхів.

По-трете: віники – березові, дубові … Це ж казка. І не просто казка, а масажна. Можна поплескати, можна погладити, а можна лягти на нього і глибоко дихати.

Зголосіться, що стан шкіри для жінки дуже важливий. Так от лазня, дає можливість досконально очиститись їй. При високих температурах пори відкриваються і очищаються. Можна і навіть потрібно застосувати пілінг. Ефективний і приємний – з кавової гущавини. Шкіра стає гладкою, вологою і приємною на дотик.

Коли паримося у лазні, звичайно ж потіємо. І чим більше, тим краще. Чому? З потом з нашого організму виходять всі шкідливі речовини, які накопичуються у ньому. А від цього вільніше дихається, краще думається, скоріше ходиться.

Про лазню можна говорити дуже багато і цікаво. Але краще за все її відвідати і оцінити ефект, який можна охарактеризувати крилатою фразою з кінофільму –«я літаю, я в раю».