м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Косметологія у житті жінки

 

 

 

Здається, ця тема зацікавить жінок.

З давніх  давен до своєї краси відносились із натхненням. Згадайте єгипетського фараона та неперевершену Клеопатру. Для багатьох наших сучасниць вона залишається взірцем краси. Навіть зараз, користуються її рецептами вигаданими і застосованими саме нею.

 

Косметологія  – (від грец. κοσμητικός- краса і -λογία — вчення) — навчання, яке допомагає вирішенню проблем естетичного характеру в організмі людини, а також — добірка методів, за допомогою яких роблять  корекцію  проблеммних зон у  зовнішності людини.

 

Погодьтеся, що у сучасному житті багато залежить від зовнішнього вигляду, особливо, це стосується жінок. Все, починаючи від роботи (це зустрічають за зовнішнім виглядом,проводжають за розумом) та закінчуючи особистим життям.

 

У жінки настрій підіймається, коли вона у своєму відображенні, у дзеркалі бачить красиву і доглянуту красуню. У цьому сучасним жінкам допомагає – косметологія.

 

Прогрес не стоїть на місці, тому терапевтична косметологія містить у своєму арсеналі безліч методик:

 

– використання зовнішніх косметичних засобів для очищення, живлення, зволоження і тонізації шкіри;

 

– масажі;

 

-ін’єкції;

 

-фізіотерапія.

 

Якщо ви, окрім косметичних засобів використовуєте також високоякісну косметику, то результат не змусить себе чекати. Здорову і гарну шкіру вашого обличчя помітять оточуючі. Це у свою чергу, додасть вам впевненості у собі, гарного настрою, а також молодості вашій шкірі.