м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Користь стрибків на скакалці.

Стрибки через скакалку – один із найбільш недооцінених видів вправ – і він може бути навіть ефективнішим за інші форми кардіотренування.
Крім того, стрибки через скакалку спалюють багато калорій, зміцнюють координацію та щільність кісток, а також можуть зменшити ризик отримання травм та
хвороб серця.

5 переваг стрибків через скакалку:

1. Спалює калорії

Скакалка може спалити від 200 до 300 калорій за 15 хвилин. Це може бути більше, ніж інші безперервні кардіо вправи, такі як біг або їзда на велосипеді.
Оскільки більшість ваших основних груп м’язів працюють, коли ви скакачете, вправа вважається термогенною – вона створює в організмі багато тепла. Ваше тіло повинно спалювати більше палива, щоб виробляти цю енергію, тому воно спалює багато калорій.

2. Покращує координацію

Стрибки через скакалку вимагають першокласної координації, особливо, коли ви просуваєтесь до більш кваліфікованих рухів, наприклад, швидкого розмахування мотузкою двічі протягом кожного стрибка.

Скакалка покращує координацію, вимагаючи спілкування кількох частин тіла, щоб завершити один рух. Ноги повинні вчасно стрибати, обертаючи зап’ястя, щоб створити безперервний стрибковий рух.

3. Знижує ризик отримання травм
Завдяки покращеній координації роботи зі стрибків через скакалку, ви маєте менше шансів постраждати ні під час фізичних вправ, ні під час повсякденних занять
Стрибки з скакалкою змушують вас координувати рухи верхньої і нижньої частини тіла, щоб ви були більш рухливими, а рівень вашого розуміння тіла надзвичайно покращиться.

4. Покращує здоров’я серця

Оскільки стрибки через скакалку накачують серце, це чудово підходить для серцево-судинної системи та здоров’я серця. Наприклад, стрибки можуть збільшити вашу міру максимальної кількості кисню, яку людина може використовувати під час фізичних вправ.
Стрибки через скакалку також корисні для людей, які вже знаходяться в групі ризику серцево-судинних захворювань.

5. Зміцнює щільність кісток

Стрибки через скакалку можуть зробити ваші кістки міцнішими. Щільність кісток вимірює міцність ваших кісток – якщо у вас у кістках більше мінералів, таких як кальцій, вони менш крихкі і рідше розбиваються. Більш висока щільність кісток також може зменшити ризик розвитку остеопорозу в подальшому житті, особливо для дівчат та жінок.
Стрибки через скакалку збільшують щільність кісток завдяки тренувальним ударам. Коли ми тренуємося з ударом, ми напружуємо кістку агресивніше, ніж більшість видів тренувань. Тіло реагує на цей стрес, переробляючи кістку, щоб вона стала міцнішою та щільнішою.

Ще однією головною перевагою стрибків через скакалку є те, що це можна робити майже скрізь, якщо у вас є скакалка, яка є відносно недорогою.