м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Користь овочевих соків

 

Овочеві соки є джерелом мінералів і вітамінів, які необхідні нашому організму, щоб підтримувати своє здоров’я. Свіжовичавлені соки легко перетравлюються і засвоюються. Відсутність достатньої кількості вітамінів в організмі може бути заповнено набагато швидше, якщо пити свіжий сік щоденно.

Буряковий сік Буряковий сік є концентрований, тому його можна розводити з іншим овочевим або фруктовим соком, наприклад, з моркви, огірка, селери або яблуко. Такий сік буде ще кориснішим і смачнішим. Він сприяє очищенню крові. Фолієва кислота і  вітамін С є основою бурякового соку. Його потрібно  пити у період менструації, також він допомагає позбутися безсоння.

Морквяний сік Морквяний сік позбавляє організм від бактерій і вірусів, поліпшує стан печінки та шлунково-кишкового тракту. Він не містить в своєму складі волокна, що допомагає організму його легко  перетравити.

Гарбузовий сік Гарбузовий сік і дієтичне меню це прекрасне поєднання, тому що сполуки, які входять в його склад запобігають ожирінню. Він є гарним сечогінним засобом, а також сприяє нормальній роботі кишечника.

Томатний сік  Томатний сік надає допомогу організму в профілактиці лікування  серцево-судинних і ниркових  захворювань. Наявність у своєму складі вітамінів групи В, а також вітамінів А і С робить його, ще більш цінним для щоденного споживання. Сік з помідорів є хорошим антиоксидантом.

Огірковий сік Огірковий сік містить важливі для організму: кальцій, калій, хлор, фосфор, натрій та інші мінеральні речовини. Цей сік допомагає виведенню токсинів і сечової кислоти з організму, а також зміцнює суглоби. Якщо регулярно пити сік з огірків у вас значно  поліпшеться стан зубів та ясен, волосся та шкіри.

Сік салери Сік салери у своєму скаладі містить амінокислоти, які особливо корисні для нашого організму. Цей сік багатий на комплекс вітамінів: магній, кальцій, залізо, провітамін А, а також інших мінеральних речовин. Він  регулює артеріальний тиск та водно-сольовий обмін. Цей сік є гарним засобом накопичення вітамінів у нашому організмі.

Користь соків з овочів, які ми робимо своїми руками полягає у тому, що ми з них черпаємо  велику кількість мінералів та вітамінів. Процес вичавлення соків щоранку, додасть вам гарний настрій і бадьорість на весь день. Склянка соку приготовленого з овочів щодня – це спосіб удосконалення вашого здоров’я!