м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Кардіо вправи

 

Є різні кардіо вправи, які допомагають втрачати калорії, спалювати жир або покращити своє здоров’я. Мета кардіо-тренування – поступове збільшення інтенсивності та частоти серцевих скорочень. Існують прості вправи цих тренувань.

Стрибки жаби 

Стрибки жаби  – це високо-інтенсивні вправи, яка піднімає частоту  серцевих скорочень за короткий проміжок часу. Також, ця вправи допомогає спалювати жир, калорії та покращити  тканину серця. Найкращий спосіб досягти максимального ефекту від стрибків жаби – почати робити цю вправу поступово, наприклад , кілька хвилин стрибаєте, кілька хвилин відпочиваєте і так повторюєте де кілька разів.

Біг на місці

Біг на місці – це просте тренування, воно виконується без прискорення. Можна бігати вверх і вниз по сходах, це допоможе збільшити частоту серцевих скорочень.

Прогулянка з підвищеною швидкістю

Незважаючи на те, що у багатьох людей дуже щільний графік роботи, можна виділити кілька хвилин, щоб  пройтись у швидкому темпі. Вийдіть, наприклад, на одну зупинку раніше та подолайте відстань до дому на максимальній швидкості. Це допоможе не тільки збільшити частоту серцевих скорочень, але й допоможе розвити витривалість та спалити жир.

Активний відпочинок

Цікаві заходи, які корисні для серця та тіла, включають у себе плавання, пляжний волейбол, катання на велосипеді та пробіжки. Залучайте друзів та працюйте як команда, щоб зробити тренування максимально корисними та захоплюючими.

Не забувайте що ви маєте отримувати достатньо спокою та сну, тому що психічна втома може звести на нуль ефективність кардіо-тренувань. Також, ви маєте вживати здорову їжу, пити достатню кількість води. Все це допоможе вам виконувати вправи з кардіо навантаженнями.

Виконуючи регулярно  вищезазначені кардіо-тренування, ви не тільки поліпшите роботу серця, але й і своє здоров’я в цілому, а також позбавитесь зайвої ваги.