м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Хочемо займатись спортом

Хочемо займатись спортом!

Цінність заняття спортом відома мабуть усім від малечі до дорослого. Особливо у теоретичному вигляді! Щоб почати займатись спортом потрібна мотивація. Спробуємо знайти і розповісти Вам.

Для людини дуже важливо відчувати себе відмінно, як у фізичному, так і психологічному плані. Починається все з покращення свого здоров’я і зовнішнього вигляду.

Ви напевно погодитесь, коли не хочеться займатись спортом, у нас відразу 101 причина! Віднайдемо хоча би декілька, щоб неодмінно зайнятись спортом.

Постійна втома,настрій – бажає кращого, а тут ще спина ниє, ноги ватяні, голова у тумані. Хіба не мотив, вже і негайно бігти у фітнес-клуб за порадою, а найкраще зразу на тренування.

Частенько сидимо дома: кухня, плита, диван, телевізор, мобільник. І так кожнісінький день. А спілкування? А у спорт-клубі: гомін, сміх, слівце за слівцем, нові знайомства, нові подруги і знову ж таки – тренування.

Скажіть, кому з жінок не знайоме неприємне почуття,коли сусідка, а тим паче подруга, виглядає стрункішою за Вас? Хіба не мотив відвідати той самий фітнес-клуб, до якого постійно ходить Ваша подруга. А по дорозі, ще і наговоритися вдосталь. А на тренуванні – відчуття змагання!

Дітки – наші квітки. Вони потребують яскраву і здорову матусю. Так?Так!І дуже потребують спілкування з татусем. Залишіть їх на одинці! А самі – на тренування!

Нам достатньо 3-4 причини зайнятися спортом. Але вони вагоміші, ніж 101, щоб не йти.

Люди, які починають спортивні заняття згодом стають більш стійкі психологічно і виховують власні вольові якості.

Ви вже по дорозі до нас? Ми радо Вас зустрінемо!