м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Гімнастична палиця бодібар

Бодібар –  гімнастична палиця, яка застосовується на тренуваннях з силовими навантаженнями. Вага палиці може бути різна –  від трьох  до семи кілограмів, довжина – від 90 до 120 см. Бодібар застосовують під час тренування, як силовий снаряд за допомогою якого досягають найбільшого ефекту в корекції фігури. Ця палиця чудово допомагає схуднути, скорегувати фігуру та зробити м’язи більш пружними. При використанні бодібару, на відміну від, такого знаряддя, як штанга – робити вправи можна незаподіївши шкоди суглобам, венам і зв’язкам. Зручність палиці полягає у її покритті , завдяки якому зменшується ковзання пальців, а також тим, що вага розподіляється по всій довжені.

Бодібар – це міні штанга, тому при  її використанні під час тренування обов’язково потрібно слідкувати за виконанням вправи:  м’язи живота мають бути підтягнуті, спина рівна, а тримати снаряд треба симетрично. Бажано тренуватись під наглядом тренера.

За  допомогою бодібара, а також  грамотно підібраних вправ,  можна коригувати будь-яку  ділянку вашої фігури, незалежно від того,  яка це частина вашого тіла верхня або нижня.

Ці “чарівні” гімнастичні палиці стають досить популярними у світі фітнесу. Особливий інтерес до них зростає у жінок. Хотілось би нагадати що, крім фізичних навантажень, не потрібно забувати про правильне харчування, тільки у цьому поєднанні ви зможете досягти бажаних результатів.