м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Гетри в нашому житті

Гетри в гардеробі людини з’явилися  давно. Кілька століть тому чоловіки носили краги зі шкіри, щоб захистити ноги під час боїв від поранень. А яка ж їхня функція сьогодні?

Захищають від холоду

Гетри захищають від холоду і це – основна їхня функція. Гетри можуть носити не тільки жінки, а й чоловіки. Зазвичай жінки одягають їх до коротких спідниць в холодну погоду, щоб зігріти свої ніжки. Щодо чоловіків, то вони можуть одягнути їх під чоботи, коли йдуть взимку на риболовлю, чи осінне полювання.

Розігрівають м’зи

Сьогодні дуже часто їх використовують для занять спортивними танцями. Вони потрібні для того, щоб  м’язи працювали правильно і не було розтягування. Під час довготривалого навантаження вони рівномірно розігрівають м’язи, і завдяки тому, що ніжки залишаються в теплі є меншою вірогідність отримати травму чи судоми. Гетри будь-якої довжини сприяють хорошому притоку крові до найбільш навантажених м’язів, тому на заняттях танцями або гімнастикою вони обов’язково повинні бути.

Служать доповненням до жіночого гардеробу

У наш час існує настільки різноманітний вибір цього аксесуару, що вони можуть стильно доповнити гардероб будь-якої модниці. Гетри бувають смугастими, різнокольоровими, однотонними, об’ємними, в’язаними – кожна дівчина зможе підібрати їх відповідно до свого стилю і смаку. Їх можна одягнути з черевиками, ботильйонами, вузькими чобітьми або поверх взуття, на колготки або штани: джинси, бріджі, капрі, бермуди чи легінси. Цей доволі практичний аксесуар, дозволяє поексперементувати зі своїм образом і стилем, а якщо поєднати їх з кольоровими колготками і тунікою, то це додасть жіночності і приверне увагу сильної статі до ваших красивих ніжок.

Для спортивних тренувань

Гетри можна побачити не тільки на гімнастках і танцівницях. Вони є і у тих, хто займається спортом. Йдеться не тільки про футболістів, але й про дівчат, які тренуються в тренажерному залі або займаються будь-якими груповими заняттями. Чому ж їх так люблять спортсмени і спортсменки?

Через те, що вони добре зігрівають м’язи, менше часу витрачається на розігрів, а розтяжки будуть менш травматичними. Високі гетри, які прикривають коліно, допомагають уникнути травм під час падіння. Вони одночасно виконують декілька функцій, тому є необхідними для спортсменів.

Як правильно вибрати гетри для спортивних тренувань? Вибирайте гетри з досить щільного матеріалу, але не забувайте, що тілу необхідно дихати. Вони не повинні сповзати, щоб це не відволікало вас від тренувань.