м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Фітнес і темперамент.

Мабуть не має сенсу доводити, що всі пані та панянки бажають бути гарними, стрункими, привабливими. І це зрозуміло. Жінки завжди мають бути на «висоті».

Тільки цієї «висоти» кожен досягає по різному і в різний термін. Маємо усвідомити, що фізичне навантаження – обов’язкове. Але чи замислюємося коли обираємо те чи інше заняття?

Інструктори-тренери з фітнесу радять обирати заняття по типу темпераменту. Саме так. Вважається, що тоді ефективність, комфортність буде вищою.

Тип темпераменту дається людині від народження, в процесі росту і формування людини, як особистості, він може змінюватися. Але зазначити потрібно: зазвичай, в людині на 60% переважає якийсь один основний тип темпераменту, а решта – присутні частково, і проявляються вони залежно від тих чи інших подій у житті людини, стану здоров’я, настрою.

Емоційним, збудженим, швидким холерикам, у яких настрій може змінитися у будь-яку хвилину, підійде йога, пілатес. Дасть можливість зосередитись і заспокоїтись.

Оптимістичним, рухливим, ніколи не нудьгуючим сангвінікам –  варто зайнятися степом, body sculpt. Комфортними будуть групові тренування – це люди дуже комунікабельні.

Щоб задовільнити потреби повільних, спокійних, незворушливих флегматиків потрібно «розігнати кров» – TRX, PD, пружні сідниці. Заняття які підштовхували б їх до більшої активності, рухливості.

Зазвичай пасивні, стримані, чутливі меланхоліки дуже тяжко вибирають собі заняття. Але дуже корисно займатись саме у групі з тренером. Можуть на будь-якому тренуванні розкритися і досягти успіху.

Метою статті є допомога у виборі підходящого для Вас заняття, а не обмеження у виборі, жорсткої відповідності між типом темпераменту та інтересами немає.

Обираєте Ви, що потрібно для душі і тіла. Ми тільки радимо.