м. Львів, вул. Роксоляни, 18

ФІТНЕС ХАРЧУВАННЯ

Щоб отримати бажані форми та збудувати омріяну фігуру недостатньо просто займатися фітнесом. Необхідно ще правильно харчуватися, ретельно вираховуючи енергетичну цінність та користь кожного прийому їжі. Ти – це те, що ти їси. І це факт!

Слід пам’ятати, що відвідуючи заняття у фітнес клубі чи спортзалі, потрібно вживати їжу за 2 години до тренування та через 2 години після тренування, так, як це особливо позначається на вашому стані та результаті.

Здорове харчування передбачає вживання досить великої кількості рідини. Нормою можна вважати 1,5 – 2 л в день. Пийте чисту воду замість пастеризованих соків та газованої води.

Харчуючись щодня правильною, корисною їжею, ви залишаєтесь бадьорим, здоровим та красивим. Більш того від нашого харчування вагомо залежить наш настрій та розумова діяльність.

Щоб розпочати цей «старт здорового харчування», насамперед потрібно з нашого раціону прибрати напівфабрикати: чіпси, сухарики, цукерки, фастфуд, спиртні напої, мінімально вживати, а то й виключити із раціону сіль та цукор.

Основою правильного харчування є співвідношення вуглеводів, білків, жирів, вітамінів та мінералів. Тому вам необхідно скласти для себе раціон харчування на тиждень. Важливо приймати їжу 5-6 разів на день в маленьких порціях. У вашому новому меню харчування мають переважати фрукти, овочі, м’ясо, риба, бобові, каші, молочні продукти, горіхи, зелень. З солодощів дозволяється натуральний мед та варення. Головне пам’ятати що, якщо все життя ви харчувались неправильно, то переходити на здорове харчування слід поступово.

Правильне, здорове харчування – це не дієта, а спосіб життя. Дотримуючись цього харчування, Ви покращите собі життя та здоров’я, налагодите обмін речовин.