м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Фітнес + харчування – задоволення + здоров’я.

У кого з нас, хоч раз не виникало бажання схуднути і підтягнути своє тіло до ідеального. Ми сідали на дієти, через силу робили ранішню зарядку і навіть місяць-другий тренувались у спорт-залі. Трішки скинули вагу, у дзеркалі до нас посміхається красуня. Все! Ідеал! Кидаємо тренування, їмо – що  заманеться! З ким цього не відбувалось?

Але є інший сценарій. Якщо ми самі для себе зрозуміємо, правильне харчування і фітнес, це є задоволення і здоров’я.

У чому ж полягає задоволення?

Правильне харчування, це не є несмачно. Смачно зготувати можна будь-яку страву. На те потрібний хороший настрій і велике бажання.

Отож піднімаємо собі настрій тим, які ми будемо ситі і чарівні після страви, яку приготували власноруч і з користю.  А ще краще, коли на початку дня виконаєте пару вправ, щоб сон відійшов, а тонус піднявся. Ось де задоволення.

Після напруженого робочого дня, здається, що виснаженні і немає сил. Сили і бажання вам додасть освідомлення того, що домашні чекають ваших кулінарних шедеврів. А ще потрібно іти на тренування. Обов’язково! Від цього залежить краса, здоров’я, настрій. Чому так?

А тому, що на  тренуванні вас радо зустрінуть. Тренера, які хочуть, щоб були здорові і підтягнуті. Знайомі, з якими можна поділитися новинам, і позмагатися хто краще виконує вправи.

Якщо все це увійде у звичку, приємну і корисну, ви відчуєте, що це невід’ємна частина життя. Впевнені так і буде.