м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Діти та спорт

Батьки мріють бачити своїх дітей фізично розвиненими, сильними та красивими, а головне – здоровими.

Фахівці вважають, вихід є – потребу займатися спортом треба прищеплювати дітям змалечку. Приклад дорослих  дуже важливий.  Частіше приходьте разом на стадіон, спортзал, фітнес-клуб.

Найважливіше, щоб малюк відчув задоволення від руху, звик до легких навантажень і тренування стали для нього бажанними, а головне — радісною частиною його життя.

 

На початку слід визначити, до якого виду активності тягнеться ваша дитина. Вподобання  визначаються  в ранньому дитинстві: одним більше подобається стрибати і танцювати, другим до вподоби бігати, третім до душі шахи.

 

Діти набагато легше звикають до навантаження, якщо тренування проходять в ігровій  формі. Набагато складніше, якщо малеча не знає чим хоче займатись. У такому разі ініціатива має надходити від дорослих.

 

Помилка багатьох батьків – націлювання своїх нащадків на високі результати.  Головне – навчитися володіти своїм тілом,придбати здоров’я, виробити струнку поставу. Не нав’язуйте своєї думки, рішення має прийняти дитина сама!

Дитина вирішує душею: подобається — не подобається.  Це абсолютно нормально. Разом відвідайте декілька спотзалів, посидьте на заняттях. Можливо, побачивши акробатику, танці, плавання, змагання з волейболу чи легкої атлетики, фітнес ваша дитина теж не залишиться байдужою і в неї  винекне бажання займатися спортом.

 

Займайтеся спортом самі та долучайте своїх дітей!