м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Деякі факти про калорії

Більшість з нас знають, коли ми споживаємо більше калорій, ніж спалюємо це призводить до набирання ваги.  Втрата  зайвої ваги може бути досягнута шляхом створення дефіциту калорій.

 

Ось факти щодо калорій:

 

Більшість з нас недооцінюють розмір споживання калорій

 

Одна з причин зайвої ваги- це недостатньо інформації про кількість спожитих калорій протягом дня. Щоб підтримувати здорову вагу, варто вести підрахунок калорій, спожитих за добу.

 

Кількість калорій, яку людина має вживати

 

2.000 – це середня кількість калорій, яку людина повинна споживати в день, але треба ще враховувати і такі фактори, як рівень активності людини, її вагу, вік, стать та інші змінні- все це повинно бути прийнято до уваги. Тому, для кожної людини можна визначити конкретну кількість калорій на добу, за допомогою рівняння Харріса Бенедикта.

 

Різке зменшення калорій може перешкодити зусиллям по зниженню ваги

 

Часто обмеження калорій- є важливим аспектом втрати ваги, але ви повинні проявляти обережність, щоб залишатися в межах, які будуть безпечні для вашого організму і тому треба дотримуватись  рекомендованого  діапазону кількості калорій. У прагненні схуднути швидко, багато людей скорочують споживання калорій занадто різко , таке жорстке обмеження   часто призводить до нездорових зривів, а саме- переїдання або недоїдання.

 

Занадто великий дефіцит  калорій сприяє втраті  не тільки зайвої ваги, але і втраті м’язової маси, зниженню енергетичних запасів, а також зменшує метаболічні функції в організмі. Ваше тіло ,також може,уповільнити процес його метаболізму та почати накопичувати жир.

 

Не всі калорії одинакові

 

Коли справа доходить до споживання калорій, потрібно знати які з них краще внести у свій раціон. Це мають бути продукти з  низьким вмістом жирів, які дадуть вам відчуття ситості на довший час.

 

Втрата ваги за допомогою обмеження калорій

 

Щоб втратити вагу було ефективно та надовго, у  перспективі, – це необхідно робити правильно та поступово. Здорова  втрата ваги – це від 1 до 4 кілограмів на тиждень. Ви маєте зрозуміти, що поява зайвої ваги та її втрата займає певний період часу. Тому, потрібно запастись терпінням, щоб досягнути своєї мети.

 

Обов’язково проконсультуйтесь зі своїм лікарем, перед тим, як розпочати худнути, щоб не нашкодити своєму здоров’ю.