м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Целюліт у чоловіків

Целюліт у чоловіків

Причини целюліту у чоловіків?

Деякі з основних причин целюліту у чоловіків – це переїдання, збільшення ваги та ожиріння.
Іноді генетика або проблеми зі здоров’ям можуть зіграти свою роль у розвитку целюліту. Як правило, гендер не відіграє такої сильної ролі у целюліті у чоловіків, як у целюліту у жінок.
Часто целюліт у чоловіків з’являється у багатьох тих самих частинах тіла, що і у жінок, хоча, оскільки обидві статі по-різному накопичують жир, зовнішній вигляд може бути мінімальним, а це може зайняти більше жиру, щоб розвинути целюліт. Загалом, чоловіки можуть використовувати багато тих самих методів позбавлення від целюліту, що і жінки.
Статеві органи ­ не єдині відмінності між чоловічим та жіночим тілами.
Ця різноманітність відмінностей є однією з причин, чому у жінок частіше появляється целюліт, ніж чоловіків.
Чоловічі тіла накопичують жир по-різному, ніж жіночі, тому, набираючи трохи ваги, не обов’язково означатиме, що у чоловіка з’явиться целюліт.
Наприклад, набравши 10 кілограмів протягом неактивних зимових місяців зазвичай не загрожує чоловікові ризиком розвитку целюліту. З іншого боку, набір значної ваги і особливо ожиріння, ймовірно, збільшить ризик розвитку у чоловіка целюліту.
У той же час чоловікам доводиться мати справу з проблемами генетики та здоров’я, як і жінки.
Чоловік може генетично успадкувати гени, що спонукають до ожиріння, або у нього можуть виникнути проблеми зі здоров’ям, які змушують його набирати вагу. Ожиріння або будь-який вид значного збільшення ваги може сприяти розвитку целюліту у чоловіків.
Окрім гендерних відмінностей, целюліт у чоловіків, як правило, формується в багатьох частинах тіла, як і у жінок. Наприклад, чоловіки можуть відчувати целюліт на ногах, животі або сідницях. Це одні й ті самі жіночі частини тіла, у яких переважає целюліт.
Залежно від того, де він набрав вагу, чоловік може спостерігати появу целюліту на плечах, стегнах і навіть на спині. Зазвичай кількість зайвого жиру, який він має, визначатиме, наскільки помітний целюліт у чоловіка.
Як правило, чоловіки та жінки можуть спробувати позбутися целюліту подібними способами. Більшість експертів сходяться на думці, що найефективнішим способом зменшити появу целюліту є дієта та фізичні вправи. Оскільки їх організм накопичує жир по-різному, чоловіки можуть бачити швидший успіх, ніж бачать жінки. Тренування для всього тіла є найкращими, але чоловік, можливо, захоче більше зосередитись на тілі, де саме є целюліт.
Наприклад, якщо у нього є целюліт на сідницях, він може спробувати робити присідання.
Якщо вони не бачать поліпшення дієти та фізичних вправ або хочуть швидших результатів, чоловіки можуть спробувати інші варіанти.
Креми та лосьйони від целюліту – популярні продукти. Залежно від якості, деякі з цих продуктів мають незначне поліпшення зовнішнього вигляду целюліту. Більш радикальні заходи, такі як ліпосакція, можуть назавжди усунути або зменшити появу наявного целюліту у чоловіків.