м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Чому жінка повинна приділяти для себе час

В наш час бути жінкою непросто…Ти повинна встигати зробити усе, займатись і роботою, і домашніми клопотами, робити можливе і неможливе. Кожен день та сама рутина і все менше часу залишається для себе. Але якщо Ви не займетеся собою вже сьогодні, то постає питання коли? Невже Ви завжди будете відкладати все на завтра, і чи таке життя буде задовольняти Вас?

Ми часто говоримо, що не маємо часу, та й для чого нам ходити на спорт, ми ж худенькіJ. Цілими днями працюємо, невже ще й після того підемо себе мучити у фітнес клуб. Краще менше будемо їсти, після 18:00 попиватимемо водичку, сядемо на дієту і почуватимемося легше і краще. Але спорт – це не тільки покращення фізичного, але й духовного стану. Ми повинні виділяти для себе хоч годинку вільного часу кожного дня. Коли Ви приходите на заняття з фітнесу, Ви не тільки спалюєте зайві калорії, але й спалюєте всі негативні емоції за цілий день, які накопилися на роботі чи вдома. Ви викидаєте свою енергію, а натомість отримуєте вдвічі чи втричі більше.

Навіть легка ранкова зарядка на 10-15 хвилин дасть Вам легкий заряд енергії, допоможе кращій роботі мозку, зменшить стресовий поріг протягом дня. Ви почнете більше посміхатися та радіти життю. Але ніхто не зможе Вас заставити, якщо Ви самі не захочете попрацювати над собою. Ми можемо шукати цілу низку проблем і хатніх робіт, робіт не на 24, а на всі 32 години вдень, але на хвилинку ми мусимо зрозуміти, що ми – жінки! Ми – не роботи!!! Якщо ми не почнемо любити себе вже сьогодні, то й ніхто не полюбить нас! І невже ми думаємо, коли нас чоловік любить, то вже все – не треба більше займатись спортом, можна запливати жиром та обростати целюлітом, ми для них рідні навіть, коли ми не є 90-60-90. Але насправді ні! Всі бажають мати найкраще! Якщо ми хочемо бути поруч з мужніми мужчинами, то чому самі не прагнемо бути справжніми жінками, яким далеко не все одно на себе!

Ми можемо купувати шикарний одяг, ходити на дорогі антицилюлітні масажі, робити пластичні операції, підтяжки, але ми не зможемо купити здоров’я, хороший душевний стан, гарний вигляд, пружне тіло, сіднички як горіх, підтягнутий животик, сексуальні груди та підкачені ручки і ножки. Це не зможе зробити жоден салон краси. Висновок: найкращий еліксир краси для жінки – це заняття спортом! Легка ранкова зарядка, біг, катання на велосипеді, лижний відпочинок, танці, фітнес, йога, ранкові чи вечірні прогулянки, заняття коханням – ось справжній секрет гарного жіночого вигляду!

Тим більше ми всі хочемо бути хорошими матерями, а який приклад ми подаємо своїм дітям? Якщо будемо привчати діток зранку вставати і робити “потягушки” – елементарне, то організм звикне потрошки до ранкових розминок і сам буде нагадувати про цеJ

Вчені довели, що одна з найкращих кардіорозминок для жінки – це ранковий секс, це краще гімнастики. Та й для Вашого мужчини – приємний подарунок кожного ранку і енергія на весь день! Займайтесь спортом і будьте щасливі!

Нехай у Вашому житті буде якнайбільше таких днів, коли можна забути про усю ту буденність, про усі ті проблеми і насолодитися усім найпрекраснішим, що є у нашому житті, а зокрема собою!:)

Автор : Юлія Франків