м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Чому варто полюбити арахісову пасту

Арахісова паста – це продукт, який відомий на заході для багатьох споживачів, в Україні він тільки починає набирати свою популярність. Особливим попитом цей продукт користується у спортсменів за високий вміст у своєму складі білка та за його енергетичну цінність. Як вирішити питання з високим вмістом жирів і калорій? За допомогою помірності вживання. Паста з арахісу дуже поживна та швидко насичує організм людини завдяки великій кількості жиру та клітковини, а тому з’їсти її багато Ви не зможете. Влаштовуючи собі перекушування зарахісовою пастою, Ви зробите хорошу послугу своємуорганізму, оскільки арахіс – це:

  • Білок та клітковина. Арахіс дуже ситний і тому швидко вгамовує голод. Наукові дослідження довели, що споживання невеликої кількості цього продукту допомагає швидше позбавитись від зайвої ваги.

 

  • Поживні речовини. У арахісі є багато вітамінів: ніацин, фолієва кислота, пантотенова кислота, тіамін, холін, вітамін В6, вітамін Е, а також мінерали: магній, цинк, залізо, мідь, марганець і селен.

 

  • Боротьба з хворобами. Дослідження лікарів показали, що вживання арахісу п’ять разів на тиждень в невеликій кількості здатне знизити ризик розвитку хвороб серця та ризик виникнення цукрового діабету, а також служить профілактичним засобом захворювань жовчного міхура та раку прямої кишки. Арахіс і арахісова паста допомагають зниженню кров’яного тиску.

 

  • Антивіковий ефект. У складі арахісу були виявлені молекули ресвератрола – речовини, що чинить потужну антивікову дію. Дослідження довели, що ресвератрол може боротись з поширенням жирових клітин та покращує засвоєння цукру в крові.

 

  • Холестерин. Були проведені практичні дослідження за жінками у період постменапаузи з високим рівнем холестерину харчувались по дієті з низьким вмістом жирів, яка включала здорові жири з арахісу, їх рівень холестерину знизився.

 

Користь для здоров’я не обмежується тільки вживанням арахісу. Арахісова паста і знежирене арахісове борошно допоможуть Вам значно знизити рівень холестерину та захистити серцеву судинну систему від хвороб.