м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Чому класична хореографія

Користь від занять класичної хореографії полягає у тому, що  вона допомагає розвивати у дітей витривалість, гнучкість, силу, гарну поставу та грацію. Хореографія сприяє  формуванню  здорового хребта, а також допомагає оздоровити весь організм дитини.

Заняття хореографією дозволять дівчинці відчути себе  тендітною красунею в казковому наряді принцеси, а хлопчику – стати галантним джентльменом.

Проблема сучасних дітей – це сколіоз, який формується з маленького віку, саме заняття з хореографії допоможуть виправити ситуацію зі спиною.

Також класична хореографія допоможе вашій дитині:

розвити  м’язи;

придбати красиву ходу та рівну поставу;

поліпшити роботу серцево-судинної та дихальної системи;

розвине координацію рухів, відчуття ритму та рівноваги;

додасть гарного  настрою та підвищить стійкість до стресів;

Діти, які регулярно й наполегливо займаються танцями позбавляються сором’язливості та нерішучісті. Вони скоріше адаптуються зі своїми однолітками. Заняття у колективі допоможуть навчити дитину працювати у команді. Хореографія навчає дітей слухати і розуміти класичну музику, розвиває музичний слух, а також розвиває відчуття до прекрасного та здатність проявляти свої емоції за допомогою танцю.

Заняття з хореографії для маленьких діток, проводять в ігровій формі, а для дітей старшого віку – програма вже більш серйозніша.

Класична хореографія – це естетичний, культурний та фізичний розвиток Вашої дитини, яка навчає основам танцювального мистецтва.