м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Чому і як займатися Пілатесом

Еволюція подарувала людині прямоходіння, а й разом з ним проблеми зі спиною. Палеонтолог Брюс Латімер пояснює, що все, що людина «носить» вище попереку створює тиск на хребет, що призводить до сутулості, викривлень, втоми та болів у спині. Проте не варто занадто засмучуватись, адже у ХХ столітті Джозеф Пілатес почав розробляти свою систему вправ, яка сконцентрована на виправлення постави за рахунок впливу на живіт, спину, стегна та сідниці. Займаючись Пілатесом, Ви забудете про турботи, оскільки Ваше тіло стане сильним та гнучким, а розум спокійним та стресостійким. Займатись Пілатесом в наш час необхідно кожному, більш того вправи та їх модифікації розраховані на будь-який рівень підготовленості. Проте, як і для будь-якого тренування, є 3 основні принципи:
1. Регулярність
Займаючись раз на тиждень, місяць або рік, ви не досягнете результатів. Здоров`я вимагає постійних фізичних навантажень, тим більше, якщо мова йде про здоров`я хребта.
2. Поступовість
Важливо працювати від простого до складного. Основна помилка при виконанні вправ Пілатесу це думка, що чим більше (важче), тим краще. Це майже те саме, що подвоювати дозу медикаментів з надією виздоровіти швидше.
3. Індивідуальність
Якщо сьогодні на занятті у Вас виходить гірше, ніж в когось іншого, варто згадати, що орієнтуватись необхідно на свій рівень. В світі немає однакових організмів, тому слухайте своє тіло та контролюйте свої рухи.
Усвідомили ці речі та готові йти в подорож до свого здоров`я? Тоді, беремо зручний спортивний одяг і приходимо на заняття.
Наступного разу ми поговоримо про основні принципи єдиної системи Пілатесу.

Тренер з Пілатесу Анастасія Крадецька