м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Чим корисна дитяча йога?

 

 

Від багатьох вчителів з йоги ви можете почути фразу: « Діти народжуються йогами». І ця фраза цілком правдива, адже йога в перекладі  з санскриту означає : «зв’язок»,  «з’єднання», «гармонія», «союз». Діти народжуються здатними відчувати себе, вони правильно дихають від народження, вони з любов’ю пізнають навколишній світ.

 

Якщо спостерігати за маленькими дітьми то можна побачити , що у них правильна постава.  Вони граються сидячи на підлозі в положеннях які нагадують пози (асани) йоги. Так давайте використаємо інструмент, який допоможе не втрачати ці якості? Таким інструментом може стати йога.

 

Вона допоможе підтримати здоров’я дитини, розвитку гнучкісті,бридбати теплячість, набути здатність концентрувати увагу, з раннього віку саме тому був створений дитячий варіант  йоги з урахуванням фізичних, психологічних та фізиологічних можливостей дитини.

 

Можна виділити декілька причин за якими батькам варто додати заняття з йоги в розклад своєї дитини:

 

  1. Йога вчить стежити за своїм тілом, правильно сидіти, ходити, нахилятись.

 

  1. Допомогає керувати почуттями та емоціями.

 

  1. Зміцнює нервову систему.

 

  1. Підвищує самооцінку.

 

Для регулярних занять з йоги дитина може відвідувати групові заняття у фітнес-клубах з досвідченим тренером. Тренування проходить в ігровій формі. Вправи з йоги поєднуються з рухливими іграми. Тому діти невтрачають зацікавлення до заняття, не стомлюються і дають вихід своїй енергії. На заняттях діти можуть самі придумувати ігри, реалізуючи таким чином свою фантазію і творчий потенціал.

 

Дитяча йога допомагає дитині розпочати своє  життя здоровою, щасливою й гармонійно розвиненою людиною.