м. Львів, вул. Роксоляни, 18

ЧАРІВНІСТЬ ЛІСУ – ЗАПОРУКА ЗДОРОВ”Я.

Літо пройшло, як завжди блискавично. Але засмучуватись немає потреби. По переду дивовижна і яскрава осінь. З дитинства знаємо, що у кожної пори року є свої принади.

Здається найцікавіша принада осені – це ліси. Мабуть не знайдеться ні однієї людини, яка б не милувалась осіннім лісом.

Приїзд до лісу. Не кожен, хто гуляє по лісі або збирає ягідки чи гриби, задумується, яку користь дає нам ліс.

А користь шалена і безцінна. Переоцінити просто неможливо. Повітря, емоції, настрій, фізичні навантаження.

Прогулянки по осінньому лісі, по заваленим золотими і бронзовими листками стежками, не тільки фізична вправа, благотворно діє на стан здоров’я, це ще й приємні моменти, час подумати і відпочити від повсякденного стресу.

Але, щоб втома не наздогнала у першу ж годину прогулянки, потрібно «правильно ходити».  Вага тіла повинна підтримуватися хребтом, а не напругою м’язів. Почніть свій крок не з руху ніг, а з руху корпуса.

Коли ліс поруч з Вашою оселею – це ідеальний варіант. Не лінуйтеся. Кожен день виходьте на повітря.

Щоденні прогулянки сприяють хорошій роботі внутрішніх органів, покращують роботу серцево-судинної системи, дихальної системи, нормалізують вагу, є профілактикою атеросклерозу і підвищують загальний тонус організму.

Перебуваючи у лісі, збираючи всі дари його, Ви ще й робите дуже корисні вправи для очей. Концентруючи увагу на грибочку, потім дивитесь у глиб лісу. Дивитесь на верхівки дерев, які співають від вітру і знову концентруєтесь, але вже на ягідках. Ось і гімнастика для очей. Правду кажуть, що все геніальне – просто.

Цікаво, хто хоч раз порахував, скільки разів ми присідаємо і згинаємося у лісі? По приїзду додому, порахуйте гриби, які зібрали. Стільки разів присіли і зігнулись. Вправи для струнких ніжок і сильної спини.

А скільки ходили? Ось це Ваша витривалість.

Погуляли. Позбирали. Втомилися. Після цього, який кріпкий і хороший сон. А виспана людина – людина здорова і позитивна.

Переконайтеся у цьому самі. Будьте здорові.