м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Боремося з целюлітом. 3 ефективних вправи з фітболом

Як відомо, целюліт – “болюча проблема” більшості жінок. Не треба впадати в паніку 🙂 Існує безліч корисних вправ, які можуть допомогти у вирішенні даної проблеми. Пропонуємо Вам 3 ефективних вправи з фітболом. Регулярні заняття – і результат не забариться 🙂

1. Вихідне положення – лежачі на боку, тримаємо м’яч між стопами. Робимо вдих, на видиху піднімаємо ноги вверх, утримуючи м’яч між ними, затримуємося на 3-5 секунд в повітрі, повільно опускаємо ноги на підлогу. Робимо 8-16 повторів, після чого перевертаємося на інший бік.

2. Стоячи на підлозі, затискаємо м’яч між колінами. Робимо вдих. На видиху сильно стискаємо м’яч колінами. Тримаємо в такому положенні 5 секунд, після чого розслабляємося. Так само, робимо 8-16 повторів. Дану вправу можна виконувати як стоячи, так і сидячі.

3. В цій вправі працює не тільки внутрішня частина стегна, а й прес. Лягаємо на спину, м’яч міцно затискаємо ногами на рівні стопи. Робимо вдих, на видиху повільно піднімаємо ноги до кута 90 градусів догори, робимо вдих і на видиху  повільно опускаємо м’яч на підлогу. Пам’ятаємо, що ноги сильно стискають м’яч. Як і в попередніх вправах, зробіть 8-16 повторів.

Робіть три кола по три вправи. Ефективного Вам тренування!