м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Body Sculpt – робимо тіло гарним і здоровим.

Ще до недавна пані і панянки в основному займалися фітнесом, щоб схуднути. Але все міняється, міняємося і ми. Тепер хочемо виглядати не просто худенькими, а щоб тіло було красивим і гармонійним.

Тому ще раз поговоримо про таке тренування, як Body Sculpt. «Ліпити тіло» саме так, у перекладі звучить назва тренування.

Суть програми тренувань – в усуненні жирового прошарку в одних місцях, розвиток м’язів в інших зонах, а також, розвитку витривалості і гнучкості тіла.

Дуже важливо знати, що це тренування доступно будь-якій віковій категорії. Жінка завжди хоче і має виглядати на всі 100%.

Займатися можна навіть без початкової фізичної підготовки.

Важливий момент: у боди скалпт особлива увага на кожному зайнятті приділяється вправам для самої проблемної зони жіночого тіла – сідницям. Пружні сідниці, величезний плюс до жіночої фігури.

Відмінність від інших програм тренувань – усі вправи виконуються практично без перерв, дуже плавно, але динамічно, під легку музику. До м’язових навантажень в цьому випадку приєднуються адекватні кардіо-навантаження. Тіло тримається у тонусі, без шалених перевантажень.

Позбавлення від жирових відкладень відбувається з одночасним зміцненням м’язів, зв’язок і кісток.

В процесі виконання програми Body Sculpt навантажуються не лише поверхневі, але і м’язи-стабілізатори. Тому зміцнюється увесь м’язовий корсет організму.

Можна перелічити, ще декілька принад Body sculpt: обмін речовин і кровообіг – покращується; працездатність і витривалість – підвищується; гормональний фон – стабілізується; целюліт – усувається; шкіра – підтягується і стає еластичною; нормалізується робота усіх систем організму.

Наші тренери допоможуть Вам «виліпити» своє тіло.