м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Білок + схуднення та спорт

Життя людини, її організм цілком залежні від харчування, яке ми вживаємо. Для здорової життєдіяльності нам потрібно вживати різноманітні продукти з яких наш організм буде у достатній кількості отримувати вітаміни, мінерали, мікроелементи та поживні речовини, які необхідні для здоров’я нашого організму. Тому, наш  раціон повинен бути різноманітним і  збалансованим.

Білок – необхідний людині ,як вода та повітря. Його можна отримати, вживаючі продукти багаті на білок.

Схуднення і білок

Процес який сприяє схудненню без білка, практично, неможливий.Спалювання жиру безпосередньо  залежить від кількості білка. Ця речовина сприяє витрачанню жирових відкладень, а не м’язової маси, завдяки цьому ви зможете не тільки схуднути, але й покращити структуру своїх м’язів.

Перевага білка над іншими речовинами – це тривалість його засвоєння організмом. Білок переробляється нашим організмом найдовше, втрачаючи на цей процес неабиякий обсяг енергії, що  в свою чергу сприяє схудненню. Висновок – при засвоєнні білків наш організм витрачає калорій більше, ніж споживає, а саме це і є гарантією зменшення ваги.

Білок має ще одну корисну властивість, а сааме- швидке і довготривале втамування голод. Також білки рослинного та тваринного походження допомагають врегульовувати апетит і усувають тягу до солодкого, яка в свою чергу є ознакою недостатньої кількості  білка в організмі.

Спорт і білок

Білок – це природний будівельний матеріал завдяки якому відновлюються м’язові тканини, тому він є обов’язковим компонентом харчування для людей, які професійно займаються спортом. За допомогою білка спортсмени нарощують м’язову масу та збільшують витривалість і працездатність. Важливе значення має період вживання білка. Людям метою яких є нарощування м’язів, потрібно споживати білок після тренування, а якщо ваша мета – схуднення, споживати білок потрібно перед тренуванням, щоб спалити якомога більше калорій під час фізичних навантажень.

Якими б корисними не були білки, їх потрібно вживати в міру.

Зверніть увагу, що повністю відмовитись від білкової їжі ні в якому разі не можна,хоч це і перебуває в протиріччі вашої дієти, або способу життя.