м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Антицелюлітний масаж

Безкоштовна консультація!
Ціна

Антицелюлітний масаж – процедура, спрямована на усунення целюліту чи, так званої, «апельсинової шкірки», що, в свою чергу, свідчить про порушення в організмі. Результат стає помітним вже після кількох сеансів, однак зазвичай для задовільного результату рекомендують пройти цілий курс й для стійкого ефекту здійснювати перерву між процедурами впродовж кількох днів.

Тривалість
Уточніть у адміністратора
Цілі
Покращення стану шкіри, усунення зайвої ваги й «апельсинової шкірки» в найбільш проблемних зонах (стегна, живіт), корекція фігури.
Кому підходить?
Людям з нормальною вагою й при ожирінні перших двох стадій. Тим, хто страждає від хронічних захворювань, має серцево-судинну недостатність, автоімунні чи вірусні захворювання, нервово-психічні розлади або знаходиться в стані вагітності чи лактації, від антицелюлітного масажу доведеться відмовитись.
Основні принципи:
регулярність
індивідуальний підхід
ефективність
релакс
Фотогалерея
Відео

Перш ніж записуватися на антицелюлітний масаж – перевірте, чи є у вас зайва вага. Це потрібно для того, щоб зрозуміти, чи можна вам зараз використовувати масаж від целюліту, або спочатку слід зайнятися вирішенням іншої проблеми.

Целюліт і зайва вага

Відразу обмовимося, що целюліт – це не те ж саме, що зайва вага. Целюліт – це «апельсинова кірка», яка свідчить про проблеми в організмі. Целюліт може бути у людей, у яких відсутня зайва вага, і навіть у тих, кому бажано набрати кілька кілограмів. Чотири стадії целюліту.

Перерахуємо їх :

 1. Жирові клітини ще порівняно малі в діаметрі і не здавлюють сполучну тканину, яка їх оточує.
 2. Жирові відкладення щільні.
 3. Сполучна тканина розростається і починає виробляти щільні волокна колагену – для ізоляції жиру. Одна його сторона прикріплюється до шкіри, а інша – до м’яза. В результаті, порушується кровообіг.
 4. З’являються набряки, страждають розміщені в шкірі нервові закінчення. Жирові клітини збільшуються в 30-40 разів у порівнянні з початковими розмірами.

Антицелюлітний масаж дозволений при нормальній вазі й ожирінні перших двох стадій. Пояснюється це тим, що вже на третій стадії антицелюлітний масаж почне заподіювати дискомфорт, а на четвертій – вам буде боляче навіть без масажу.

Масаж від целюліту – це який?

Це той, що спрямований на усунення целюліту – як правило, в області живота, стегон, верхньої частини ніг, а також – в районі колін, спини і рук, або навіть всього тіла. Мета масажу – зробити привабливим ваше тіло, усунувши целюліт, зменшивши обсяги проблемної зони, усунувши зайву вагу. Хороший ефект при целюліті дає масаж:

 • Мануальний (вплив руками), апаратний (за допомогою сучасних приладів).
 • Медовий, баночний, вакуумний, лімфодренажний, бамбуковими паличками, французький, іспанський.
 • Комбінація різних технік.

Ціна процедури залежить від тривалості сеансу.

Кому не можна робити масаж?

Людям, які :

 • Мають захворювання шкіри або варикозне розширення вен в місцях, де потрібен масаж.
 • З гострими стадіями протікання інфекційних і хронічних захворювань.
 • Мають погане здоров’я: серцево-судинну недостатність, гіпертонічну хворобу, системні аутоімунні захворювання сполучної тканини, схильність до кровотеч, порушення згортання крові, нервово – психічні захворювання.
 • Жінкам під час місячних, вагітності або годування груддю.

Наскільки часто необхідний масаж?

Найкраще пройти курс тривалістю 10-15 сеансів – так ви отримаєте оптимальний стійкий ефект. Між процедурами слід робити перерву 1-2 дня. За необхідністю курс можна повторити через такий самий проміжок часу, скільки тривав курс. Підтримуючий курс антицелюлітного масажу слід повторювати двічі на рік.