м. Львів, вул. Роксоляни, 18

8 простих порад, як швидко прийти у форму після свят

Стіл ломиться від всіляких «смачнюсиків», мама, бабці, Ви наготували стільки всякого, що шкода, щоб пропало, «треба їсти, треба все з’їсти»… СТОП! Улюблені джинси стали погано застібатися? В дзеркалі щось не так виглядає? Ваги показують щось не те? Може треба зупинитися?

Як показує сумний досвід, за свята ми наїдаємо в кращому випадку зайвих 2-3, а може й більше кілограмів. Не впадаємо в депресію, починаємо працювати над собою. Ось 8 простих порад, як все виправити.

1. Повертаємося у фітнес клуб.

Чим раніше ми на це наважимося, тим кращий результат ми отримаємо. Не треба відкладати на «потім», «після свят», бо це «потім» може й не настати. Лінь – це дуже небезпечна річ. Достаємо кросівки, пакуємо сумочку і йдем відпрацьовувати наші тістечка вже сьогодні, не відкладаючи це у довгий ящик.

2. Не панікуємо! Не робимо трагедії із набраних зайвих кілограмів. Тільки позитивний настрій! Все можна виправити. Головне почати 🙂

3. Не треба тішити себе думкою, що «поки що буду займатися вдома, а потім…». По-перше, вдома відразу знаходяться «купа термінових і невідкладних справ», діти починають плакати, телефони дзвонять, сусіди за сіллю приходять…  У фітнес клубі Ви не будете відволікатися на всесвіт, і приділите годину уваги собі, адже Ви на це заслуговуєте.

4. Найкраще результат досягається в команді. Вам необхідно заручитися підтримкою сім’ї (не ведіться на «ти і так гарна» або «я тебе люблю і такою»). Не встигнете й блимнути, як до цих зайвих кілограмів додасться ще пара-трійка, а потім… Це не тільки Ваша краса, але й здоров’я. Тому намагайтеся змінювати раціон не тільки для себе, але й для всієї родини, попросіть їх Вас підтримати і не спокушати ласощами 🙂 Заведіть гарну звичкою всією родиною робити ранкову зарядку, спільно займатися спортом, активно проводити вільний час.

5. Візьміть з собою подружку. Так і Вам буде веселіше, і Ви зможете разом, підтримуючи одна одну, працювати на результат. А можете і позмагатися, хто швидше прийде у форму. Зайвий стимул не завадить 😉

6. Не очікуйте дива. Давайте подивимося на речі реально. Мінус 5 кг за тиждень скинути практично неможливо. Тому починати треба поступово, по 2-3 рази на тиждень, підключаючи правильне харчування, і поступово нарощуючи темп після перерви. Так Ви і охоту не відіб’єте, і почувати себе будете нормально, і результат не забариться.

7. Збирайтеся на тренування звечора. Подумайте, що Вам треба взяти с собою, складіть сумку, та нарешті зателефонуйте запишіться. Коли все готово, то вже немає відмазок типу «я не встигаю зібратися», «не можу знайти речей, сьогодні ще не піду» і т.д.

8. Нарешті, найголовніше – отримуйте задоволення від тренувань. Гарний настрій, позитивне мислення, підтримка оточуючих – ось що Вам потрібне. Налаштовуйтесь на позитив, отримуйте задоволення від процесу, і зайві кілограми швидше втрачатимуться.

Успіху Вам і гарних результатів!