м. Львів, вул. Роксоляни, 18

6 «побічних ефектів» фітнесу

Якщо Ви ще вагаєтесь, чи почати тренуватися, то ми розкажемо Вам про 6 «побічних ефектів» фітнесу, які допоможуть Вам не тільки завжди бути у формі, але й змінити своє життя. Отже, фітнес допомагає:

 

1. Збільшити продуктивність

 

Заняття не тільки зроблять вас сексуальною (або сексуальним) і привабливою (або привабливим), але збільшити потужність мозку. Думки стануть яснішими. Ви станете більш творчими. Збільшиться продуктивність роботи. Це все побічні ефекти тренувань.

2. Зменшити стрес

 

Вправи допоможуть зменшити стрес через вироблення ендорфінів. Чим менше стресу, тим краще та щасливіше життя Ви будете мати.

 

3. Бути більш впевненою (впевненим)

 

Гарно потренувавшись, маючи гарне тіло, Ви будете більш впевнено почуватися і в інших сферах Вашого життя. А це означає, що Ви будете досягати своєї мети швидше.

 

4. Ніколи не втомлюватися. Почуватися бадьоро і енергійно.

 

Потрібно додаткову енергію у вашому житті? Кращий спосіб це зробити природним шляхом фізичної підготовки. Регулярні тренування  допоможуть Вам краще спати, а здоровий і повноцінний сон додасть більше енергії протягом дня.

 

5. Організовує

 

Фітнес робить людину більш організованою. Ви точно знаєте, що маєте приділити три години в тиждень тренуванням, а отже плануєте свій день/тиждень відповідно. Харчування перестає бути хаотичним, Ви все тримаєте під контролем J

6. Бути більш привабливими

 

Як показують дослідження, привабливі люди швидше заключають угоди, отримують привабливіші  ділові пропозиції та мають можливість отримати кращу роботу чи підвищення по службі. А отже і заробляють більше.

 

Займайтесь собою, займайтеся фітнесом!