Массаж лица

Масаж обличчя
Ця процедура потрібна тим людям, у кого шкіра обличчя виглядає такою, що в’яне або зневодненою, м’язи обличчя втратили тонус, фіксується наявність зморшок та рубців.
Не можна виконувати процедуру, якщо на обличчі присутні запалення, опіки, розширені судини,тріщинки, гнійничкові запалення, підвищена рослинність волосся. Усім іншим масаж піде тільки на користь.
Види масажу
Масаж обличчя
 буває трьох видів:
1. Класичний.
2. Пластичний.
3. Щипковий.

Якщо для першого характерні:обережні, делікатні рухи, то для другого і третього — допускаються більш енергійні дії . У будь-якому випадку, масаж виконується за класичними лініями, дозволяє мінімально розтягувати шкіру. Стан шкірних покривів дозволяє визначити вид масажу.
Класичний масаж обличчя

Він прискорює кровообіг, розслаблює м’язову тканину, відновлює тонус лицьового м’язового каркаса, дозволяє позбутися від темних кіл під очима. Цей вид масажу для особи необхідний для природного рум’янцю, очищення шкіри, насичення клітин киснем. Дивно, але він навіть допомагає боротись із захворюваннями простудного характеру!
Фахівці вважають, що класичний масаж обличчя підходить,як профілактичний засіб людям віку 23-30 років. Для людей 30-35 років-всі етапи массажу слід проходити у Львові 2 рази в рік ( кожен курс повинен становити 10 сеансів ). Після подолання 35 — річного рубежу, рекомендується збільшити курс до 15-20 сеансів , а кількість курсів — до 2-3 на рік. Не турбуйтеся про ціну : вона досить низька, якщо взяти до уваги позитивні відгуки.

 Пластичний масаж

Він потрібен, коли до корекції лицьової зони потрібно підійти більш грунтовно. Руки рухаються по лініях більш швидко, техніка стає жорсткою, ритмічної. Як наслідок, раніше обвисла тонка шкіра набуває пружність, тонус, а особа — чіткіші і виразні риси. Іде набряклість, розгладжуються зморшки, підтягуються м’язи, стає менше підшкірно — жировий шар.Щипковий масажЙого ще називають методом Жаке. Третій вид – найбільш енергійний з усіх, тому й результати сеансів (які тривають близько 10 хвилин) помітні неозброєним оком. Звичайно, сеанс можна назвати хворобливим. Але це нормально, оскільки відбувається серйозна активація обмінних процесів, через вплив на лицьову м’язову тканину та глибинні шари шкіри. Важливо пам’ятати, що цей вид контакту зі шкірою обличчя допустимо виключно для зон із серйозними порушеннями. До числа таких зон належать ділянки з підвищеним виділенням сала з пор шкіри, порушенням кровотоку, рубцями і вуграми.
Які засоби підбираються для масажу ? При класичному варіанті прекрасні гелі з рослинними екстрактами, що регулюють саловиділення, або легкі емульсії. Якщо шкіра суха — потрібні масла та крему з достатком складових, які здатні подарувати шкірі зволоження та живлення. Для зрілої шкіри хороші засоби, які протидіють віковим змінам.