Антицелюлітний масаж

Антицелюлітний массаж Перш ніж записуватися на антицелюлітний масаж – перевірте, чи є у вас зайва вага. Це потрібно для того, щоб зрозуміти, чи можна вам зараз використовувати масаж від целюліту, або спочатку слід зайнятися вирішенням іншої проблеми.антицелюлітний масаж львів Целюліт і зайва вага Відразу обмовимося, що целюліт – це не те ж саме, що зайва вага. Целюліт – це «апельсинова кірка», яка свідчить про проблеми в організмі. Целюліт може бути у людей, у яких відсутня зайва вага, і навіть у тих, кому бажано набрати кілька кілограмів. Чотири стадії целюліту Перерахуємо їх :

  1. Жирові клітини ще порівняно малі в діаметрі і не здавлюють сполучну тканину, яка їх оточує.
  2. Жирові відкладення щільні.
  3. Сполучна тканина розростається і починає виробляти щільні волокна колагену – для ізоляції жиру. Одна його сторона прикріплюється до шкіри, а інша – до м’яза. В результаті, порушується кровообіг.
  4. З’являються набряки, страждають розміщені в шкірі нервові закінчення. Жирові клітини збільшуються в 30-40 разів у порівнянні з початковими розмірами.

Антицелюлітний масаж дозволений при нормальній вазі й ожирінні перших двох стадій. Пояснюється це тим, що вже на третій стадії антицелюлітний масаж почне заподіювати дискомфорт, а на четвертій – вам буде боляче навіть без масажу. Масаж від целюліту – це який? Це той, що спрямований на усунення целюліту – як правило, в області живота, стегон, верхньої частини ніг, а також – в районі колін, спини і рук, або навіть всього тіла. Мета масажу – зробити привабливим ваше тіло, усунувши целюліт, зменшивши обсяги проблемної зони, усунувши зайву вагу. Хороший ефект при целюліті дає масаж:

  • Мануальний (вплив руками), апаратний (за допомогою сучасних приладів).
  • Медовий, баночний, вакуумний, лімфодренажний, бамбуковими паличками, французький, іспанський.
  • Комбінація різних технік.

Ціна процедури залежить від тривалості сеансу. Кому не можна робити масаж? Людям, які : •  Мають захворювання шкіри або варикозне розширення вен в місцях, де потрібен масаж. • З гострими стадіями протікання інфекційних і хронічних захворювань. • Мають погане здоров’я: серцево-судинну недостатність, гіпертонічну хворобу, системні аутоімунні захворювання сполучної тканини, схильність до кровотеч, порушення згортання крові, нервово – психічні захворювання. • Жінкам під час місячних, вагітності або годування груддю. Наскільки часто необхідний масаж? Найкраще пройти курс тривалістю 10-15 сеансів – так ви отримаєте оптимальний стійкий ефект. Між процедурами слід робити перерву 1-2 дня. За необхідністю курс можна повторити через такий самий проміжок часу, скільки тривав курс. Підтримуючий курс антицелюлітного масажу слід повторювати двічі на рік.